یک پیام اختصاصی از طرف ژاکت برای مشتریان وفادار

ژاکتی عزیز، سلام

احتراماْ مجموعه ژاکت همواره در راستای عمل به تعهدات خود، به صورت دوره‌­ای کیفیت و قیمت محصولات و خدمات خود را مورد بررسی قرار می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که این خدمات با نیازهای مشتریان، انتظارات شرکای تجاری و وضعیت بازار همگام باشد.

همانگونه که مطلع هستید از آخرین مرحله به‌روز‌رسانی قیمت محصولات ژاکت تا کنون، با رشد نزدیک به ۱۰۰٪ تورم در کشور رو به رو بوده‌ایم که این مهم باعث افزایش فزاینده‌­ای در هزینه­‌های شرکت اعم از زیرساخت‌ها، سرورها، منابع انسانی و توسعه محصولات گردیده که در نهایت هزینه خدمات‌رسانی به مشتریان را نیز افزایش داده است.

به منظور حفظ کیفیت خدمات ژاکت برای شما کاربران عزیز، پس از ارزیابی­‌های صورت گرفته و علی رغم میل باطنی خود، از تاریخ ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ ناچار به‌روزرسانی قیمت‌­ محصولات ژاکت خواهیم بود.
احتراماً هدف ما از این اطلاع‌­رسانی ارج نهادن به شما مشتریان وفادار ژاکت بوده که تا پایان جمعه ۱۰ تیر، بتوانید محصولات مورد نظر خود را با قیمت فعلی خریداری نمایید.

و در آخر مجموعه ژاکت مثل همیشه متعهد به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به شما مشتریان عزیز خواهد بود، و همواره قدردان حمایت و درک شما مشتریان وفادار خود می‌باشد.

 

برای اطلاع از آفرهای بعدی، صفحات ژاکت در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید: